KŇAZI

Farár:

ICDr. Peter SYKORA

Kňazom od roku 2005. 

Doterajšie pôsobenie: 2005 - 2007 kaplán v Sabinove, 2007 - 2010 kaplán v Košiciach - Furča, 2010 - 2015 štúdiá Kánonického práva na Lateránskej Univerzite v Ríme, 2015 - 2016 štúdiá na Cirkevnej akadémii v Ríme, 2016 - 2018 sekretár Apoštolskej nunciatúry v Angole, od 1.8.2018 farár v Košiciach - KVP

 

Kapláni:

Mgr. Ján KOCURKO

Kňazom od roku 2013.

Doterajšie pôsobenie: 2013 - 2016 kaplán v Trebišove, 2016 - 2018 kaplán v Košiciach - KVP, 2018 administrátor farnosti v Košiciah - KVP, od 1.8.2018 kaplán v Košiciach - KVP, zároveň od 1.9.2018 školský kaplán pre Spojenú cirkevnú školu sv. Košických mučeníkov.

 

PsLic. Ján KULAN

Kňazom od roku 2009. 

Doterajšie pôsobenie: 2009 - 2012 kaplán v Snine, 2012 - 2014 školský kaplán Gymnázia sv. Mikuláša v Prešove, 2014 - 2018 štúdiá Psychológie na Gregoriánskej Univerzite v Ríme, od 1.7.2018 v Košiciach - KVP.

 

História farárov:

  1. pplk. PaedDr. ThLic. Stanislav LIPKA (od 24.2.1994 do február 1996)
  2. Mgr. Andrej Ferko (od február 1996 do 30.6.2001)
  3. Mgr. Peter Novák (od 1.7.2001 - 30.6.2018)
  4. ICDr. Peter Sykora (od 1.9.2018 - )

História kaplánov:

  1. ThDr. Jozef Gnip PhD (1.7.2000-1.9.2000)
  2. Ondrej Šroba (1.9.2000-31.12.2000)
  3. Mgr. Marek Pristaš (1.1.2001-30.6.2003)
  4. Mgr. Martin Šinaľ (1.7.2002-30.6.2003)
  5. Mgr. Marek Hnat (1.7.2003-30.6.2005)
  6. Mgr. Marek Džurbala (1.7.2003-30.6.2004)
  7. ThDr. Zdenko Andráš PhD. (1.7.2004-1.9.2005)
  8. Mgr. Peter Bujdoš (1.7.2005-30.6.2008)
  9. Mgr. Marek Varga (1.7.2005-30.6.2006)
  10. Mgr. Emanuel Čurík (15.12.2005-15.1.2006)
  11. Mgr. Michal Kuľha (1.7.2006-30.6.2008)
  12. Mgr. Milan Supek (1.10.2006-30.6.2008)
  13. Mgr. Milan Tomko (od 1.7.2008-15.3.2009)
  14. Mgr. Martin Gnip (od 1.7.2008 - 30.6.2011)
  15. Mgr. Martin Novotný (od 1.7.2008-30.6.2009)
  16. Mgr. Peter Kassai (od 1.7.2009-31.8.2009)
  17. Mgr. Jozef Kozák (od 1.7.2009 - 31.8.2011)
  18. CSILic Rudolf Smoter (od 15.10.2009 - 31.8.2011)
  19. Mgr. Branislav Polča (od 1.7.2011 do 30.6.2013)
  20. Mgr. Marián Gurský (od 1.9.2011- 30.06.2012)
  21. Mgr. Martin Štieber (od 1.7.2012 - 30.06.2014)
  22. Mgr. Jozef Juraško (od 1.7.2013 - 30.06.2014)
  23. Mgr. Peter Šoltis (od 1.7.2014 - 30.6.2016)
  24. Mgr. Ladislav Varga (od 1.7.2014 - 30.06.2015)
  25. Mgr. Peter Fejerčák (od 1.7.2015 - 30.6.2017)
  26. Mgr. Ján Kocurko (od 1.7.2016 - )
  27. Mgr. Tomáš Tupta (od 1.7.2017 - 30.6.2018)
  28. PsLic. Ján Kulan (od 1.7.2018 - )

Diakoni vo farnosti:

  1. Peter Bujdoš (2004/2005)
  2. Martin Gaľa (2008/2009)
  3. Dalibor Ondrej (2009/2010)
  4. Miloš Geci (2011/2012)
  5. Peter Fejerčák (2012/2013)